Tatlıses’e en sert reaksiyon küfür skandalında ismi geçtiği iddia edilen merhum Hilmi Topaloğlu’nun ağabeyi Mustafa Topaloğlu’dan geldi.

“Hey Canlı’ mikrofonlarına konuşan Mustafa Topaloğlu Tatlıses’in o sözleri düşünmeden sarfettiğini söyledi ve ekledi: 

“O kelimeyi bir boşlukta söyledi. Lakin içinde olmazsa söylemezdi. Demek ki içinde öyle bir düşünce vardı. İçinde kendini yenememiş egolarının çirkinliği var. Çirkin bir ego var onda. Onun hayatta kimseyi sevdiğini zannetmiyorum. O aşık olduğu bayanlara dahi aşık değil. O kendini seviyor. O adamlar Yıldız Tilbe’yi zorla mı tutuyorlardı o şirkette? Anlaşamadılar ayrıldı. 

Olabilir onların elinden aldım diyerek sanki canavarların elinden almış gibi. Tatlıses o sözleri allahın izniyle kardeşimi kasdederek söylememiştir. Şayet bu kelimeyi kullanmışsa o kelimeyi ona yalatırım. Şayet onu kasderedek söylemişse, o, bu kelimenin altından nasıl kalkar kamuoyu ve bizler göreceğiz. Benim ailem Türkiye’de bilinen bir ailedir. Araştırırsa kimiz diye o zaman ruhu donar.” diye konuştu.

Hilmi Topaloğlu’nun erkek çocuğu Okan Topaloğlu da bu olayın mahkemeye taşınacağını söyledi.

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın'ın ifadesi alındı başlıklı makalemizde akalının, alındı ve demet hakkında bilgiler verilmektedir.

Random Posts