Hülya Avşar’dan Ercan Avşar’a büyük destek

Önceki Gün Tarabya TED Tenis pistinde Soydaşım dediği Ercan Avşar ile bir araya geldi. Hülya Avşar’a son albümü “Kül Rengi”ni veren sahnelerin parlayan yıldızı Ercan Avşar tam destek verdiğini belirten Hülya Avşar,”Bu kül rengi şarkısı çok tuttum.

Ve dinledğim bir şarkı bunu senmi söylüyordun. Çok hoşnut oldum. Aynı vakitte sen benim soy adımı taşıyorsun. Akrabamıyız yoksa? seninle veyahut aynı aşiretdenmi albümü baştan sona dinleyip seni programımı misafir alacağım. Zira seni İbo Şovda izledim ve bayıldım. İbrahim Tatlıses seni misafir aldıysa sen çok ehemmiyetli bir yeteneksin. Soyadımı taşıdığına sevindim”diye konuştu.

İDOLÜM HÜLYA AVŞAR VE İBRAHİM TATLISES

Sanat hayatına başladığı günden beri kimseye saygısızlık etmedigini tek emelinin şarkı söylemek olduğunu söyleyen Ercan Avşar,”Kalbim Allaha doğru olduğundan bana hep büyük sanatçılar sahip çıktı. Bugünde sevgili Hülya Avşar ile birlikte idik. Kendisi bu ülkenin yetiştirdiği en ehemmiyetli sanatçılarından albümüm çok beğendi ve zati dinliyormuş. Ve benide merak ediyormuş bugün bu hasreti bitirdik. Bundan sonra sık sık görüşeceğiz., ve beni programında misafir edecek. Aynı vakitte önümüzdeki hafta başlayacak olan tenis turnuvasınada çağrı etti. Burada olup onu destekleyeceğim”dedi.

Bir önceki yazımız olan Şebnem'den bateri şov başlıklı makalemizde bateri, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Random Posts